Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki Typ Servera Minecraft Opłaca sie jeszcze zakladac?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;3

Tak jak w temaciku... jaki typ... wiem ze SV+F jest ... no coz ... juz zajety :D

 

Prubuje nad serverem Pvp+Monsters+Boss (BorderCraft 2 :D) ale jak narazie to go tworze i zajmie mi to przynajmniej jeszcze pol roku :/

a jak narazie chce zalozyc jakis pozyteczny server :)...

Dziekuje za wszelakie odpowiedzi
Pozdro < 3

76561198180869410.png
Opublikowano

Jest wiele serwerów minecraft z wieloma trybami, typami.
Polecam Ci, abyś zrobił coś oryginalnego np. rangi podobne do MPC, tzn. Elita, V.I.P GM Koordynator.
Ja lubię serwery, na których jest pełno urozmaiceń. Jaki typ? Może być nawet 4 w 1.
- SkyBlock.
- SV+ Gildie.
- PvP
- Hardcore+ SkyBlock.
;)

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Jest wiele serwerów minecraft z wieloma trybami, typami.

Polecam Ci, abyś zrobił coś oryginalnego np. rangi podobne do MPC, tzn. Elita, V.I.P GM Koordynator.

Ja lubię serwery, na których jest pełno urozmaiceń. Jaki typ? Może być nawet 4 w 1.

- SkyBlock.

- SV+ Gildie.

- PvP

- Hardcore+ SkyBlock.

;)

 

 

Wiem Wiem ;3

prubowalem z 4 w 1 ;3

a zreszta urozmaicalem server... mialem SV+F ... Dodalem YetPacki , Bronie (np AK do Scraftowania) .

a gracze... no coz ... niemieli co robic 0.o

76561198180869410.png
Opublikowano

Wymyśl swój własny, zyskasz na popularności i oryginalności. ;)

mowilem juz ze wymyslilem... tylko zanim go zrobie...

 

Wogole

@REEEF :D

76561198180869410.png
Opublikowano

Najpierw weź słownik ortograficzny i naucz się pisowni.

A potem sobie "prubuj" zrobić serwer..bo na takim gównie gdzie admin pisze "prubuje" itd.. nikt nie zagra.

Pozdro.

Opublikowano

Najpierw weź słownik ortograficzny i naucz się pisowni.

A potem sobie "prubuj" zrobić serwer..bo na takim gównie gdzie admin pisze "prubuje" itd.. nikt nie zagra.

Pozdro.

... Nie moja wina... jak mam takie CÓŚ od lekaza ( specjalnie dla humoru napisalem)...

a tak na serio ... jagbym zobaczył twoje zdjecie z krzywą twarzą (akurat mialbys jakas chorobe) to bym sie nieczepial -.-

76561198180869410.png
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...